Sníte o perfektní svatbě?
Svěží svatební kytice a dekorace
Jak na super účes a správné líčení?
Kde objednat svatební oznámení a jiné tiskoviny
Kde koupit krásné snubní prsteny?
Tipy na skvělé restaurace a místa vhodné pro obřad
Jak vybrat správného fotografa, kameramana a přitom nenaletět amatérům?
Jak si vybrat šaty ve kterých budete pro něj ta nejkrásnější na světě?
Co a jak naaranžovat na svatební tabuli?

E-book „20 tipů jak uspořádat perfektní svatbu“

planovani svatby

Užitečná příručka 20 tipů jak uspořádat perfektní svatbu

Pro všechny, kteří se chystají pořádat svatbu, jsme ve spolupráci s 10ti již oddanými páry, připravili sadu 20ti užitečných tipů, které Vám pomohou vše naplánovat do nejmenšího detailu.

Read More»

Svatební kytice a dekorace

svatební kytice

Svatební kytice a výzdoba květinami

Svatební kytice je jedna z nepostradatelných věcí každé svatební události. Svatební kytici by jste měli vybírat podle tvaru, barvy a druhu květin. Podle svatebních zvyklostí by měl kytici vybírat ženich sám, ale protože by kytice měla ladit ke stylu a barvě šatů, k účesu i líčení, většinou si ji vybírají nevěsty sami.

Read More»

Svatební foto & video

svatební fotograf

Fotografie a video ze svatby

Jelikož se jedná o jeden z mála zásadních životních rozhodnutí, rozhodně výběr fotografa ani kameramana nepodceňujte. Svatební fotografie a video Vám navždy budou připomínat, jak jste ve Váš den „D“ vypadali, jak jste jej prožívali a jak jste se radovali se svou rodinou a přáteli. Následně si tyto obrazové materiály budou prohlížet i Vaše děti a stávají se doslova součástí historie Vaší rodiny.

Read More»

Svatební oznámení a pozvání ke stolu

Svatební oznámení a pozvání ke stolu

Součástí příprav svatebního dne je i zajištění svatebních oznámení, které rozesíláme svým kamarádům a známým a oznamujeme jim tuto událost. Pro vybranou skupinu k nim ještě přikládáme pozvání ke svatební tabuli (a někdy i s připraveným svatebním menu).

Svatební oznámení posílejte minimálně měsíc před svatbou. K rozeslání můžete použít i email, ale tištěné oznámení, které pošlete klasickou poštou bude zároveň adresátovi sloužit i jako vzpomínka.

Read More»

Kadeřnictví a kosmetika

svatební účes

Kadeřnictví, kosmetika

Účes
Udělejte si představu jak by mohl Váš svatební účes vypadat. Projděte si fotografie na internetu, poptejte se kamarádek. Pár snímků si vytiskněte. Je dobré, aby jste svou kadeřnici navštívila s již nějakou představou a nebyla pouze odkázaná na její doporučení. V každém případě to s ní ale skonzultujte a nechte si poradit. Účesy se nosí jak vyčesané, tak i rozpuštěné. Důležité je, aby jste se s ním cítila dobře a vydržel Vám celý svatební den.

Read More»
1. stránka z celkem 41234